Jak i gdzie kupić akcje Ekipy Friza BBInwest?

Cieszy nas wzrost skali działania, co widać po przychodach jakie generujemy, ale tym bardziej jesteśmy zadowoleni z rentowności całej grupy — podsumował Łukasz Wojtyca, prezes Ekipy Holding. Ekipa nie tylko wita nowych wspólników, ale też sama inwestuje. Kupiła pakiet kontrolny akcji spółki Eve Capital ASI, która zmieni nazwę na Ekipa Investments Alternatywna Spółka Inwestycyjna. To oznacza, że 45 inwestorów stało się wspólnikami przedsięwzięcia Ekipy.

Wierzcie lub nie, ale obecnie spędzamy mniej czasu na spotkaniach niż kiedyś

Kapitał zakładowy został podniesiony do 10 mln zł i ma zostać przeznaczony na “rozszerzenie portfela inwestycyjnego”. Zatem wszystko wskazuje na to, że spółka nie chce ułatwić odejścia popularnym youtuberom. W jej ocenie wypowiedzenie umów jest bezskuteczne Fundusz Inwestycyjny inwestycji MMCIS i pozbawione podstaw prawnych. W piątek 30 września zaplecze warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zdominowała Ekipa Friza. Portal Businessinsider.pl podaje, że w szczytowym momencie akcje spółki Ekipa Holding były wyceniane o 28 proc.

Ekipa youtubera Friza zebrała ponad 10 mln zł. Wiemy, kto kupił ich akcje

  1. Porozumienia term sheet i potwierdza wycenę Closer Music na poziomie 50 mln zł pre-money.
  2. Będą to zarówno seriale, filmy pełnometrażowe, animacje dla dzieci czy sitcom telewizyjny.
  3. Właśnie pochwaliła się pozyskaniem nowych inwestorów i całkiem dużych pieniędzy, a także przejęciem udziałów innej spółki.
  4. Projekt serialu, gier i publikacji wykorzystuje motyw dinozaurów, którego ujęcie zachwyci fanów fantasy i sci-fi.
  5. Program nagrywany był w sierpniu br., a premiera oraz emisja sześciu odcinków, na kanale Karola “Friza” Wiśniewskiego na YouTube, odbyła się w październiku 2023 r.

Kiedy inwestorowi na ekranie wyświetlą się informacje na temat właściwej spółki, musi w nią kliknąć, a następnie wpisać parametry zlecenia. Zgonie z porozumieniem BBInvest, znane również pod nazwą BBA i Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, miałoby przejąć cały majątek Ekipy. Jeśli chcieliby zrobić to jako osobna spółka, musieliby przeprowadzić ofertę publiczną, co wiązałoby się z ogromnymi kosztami. Poniżej znajdziesz link do poradnika, instruującego szczegółowo jak założyć konto i jak kupić akcje u danego brokera. 4 stycznia 2024 na kanale pojawił się film, w którym ogłoszono odejście Mortalcia z projektu Genzie wraz z dniem 1 stycznia. Decyzje miała wynikać z chęci skupienia się na karierze muzycznej (m.in na wydaniu płyty i odbyciu solowej trasie koncertowej) oraz na osobistych projektach[12].

Gdzie kupić akcje Friza?

Wspomnieliśmy już, że Beskidzkie Biuro Inwestycyjne jest spółką notowaną na New Connect. To oznacza, że żeby zainwestować w Ekipę Friza trzeba założyć rachunek maklerski w domu maklerskim, który daje dostęp również do rynku akcji organizowanego w formie alternatywnego systemu obrotu. Friz, a dokładniej Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Na początku swojej kariery zajmował się głownie tematyką gamingową. Nagrywał filmy i streamy z Minecrafta i Pokemon Go. W swoich filmach relacjonował też imprezy e-sportowe takie jak Intel Extreme Masters.

Aktualny wykres kursu akcji Ekipa Holding SA

W grudniu założyciel Ekipy – Friz wraz z Masnym Benem[64] wydał singel „Yo Mamale”[65], który dostał się do polskiego notowania serwisu Spotify[66]. Jest to zapowiedź jego debiutanckiego solowego albumu[67]. W tym samym miesiącu Wersow opublikowała Wszystkie niezbędne funkcje do pracy na giełdzie świąteczny singel „Ktoś taki jak Ty”[68]. 8 kwietnia 2021 zespół opublikował teledysk do utworu „Zaebyście”, w którym gościnnie wystąpił Qry[51]. Dzień później piosenka została wydana jako singiel w serwisach streamingowych[52].

Kolejny cios w biznes Leszka Czarneckiego. Tym razem z Ukrainy

Zamiast przechodzić przez ten skomplikowany proces, Friz i Ekipa chcą przejąć spółkę, która jest już notowana na giełdzie (BBINWEST). Dzięki temu będą mogli wnieść do niej swoje pomysły i model biznesowy. Pod względem ekonomicznym będzie to już zupełnie nowy podmiot, który – jak wynika z zapowiedzi Friza – skupi się na produkowaniu gier komputerowych.

Na czym zarabia Ekipa?

Obecnie najpopularniejsza w Polsce grupa influencerów[1][2]. W październiku 2023 roku youtuber stworzył program pt. Nagrywał wówczas pod pseudonimem „FreeZe” oraz „WiśniA”[12].

Wkrótce Ekipa Holding stanie się też spółką giełdową. Na razie będzie na zapleczu głównego parkietu – na NewConnect, ale to już i tak ambitny plan. Stanie się to właśnie przez połączenie z firmą BBI, która już na tej giełdzie jest obecna. Popularny YouTuber Karol “Friz” Wiśniewski i jego Ekipa mają swój czas i starają się go jak najlepiej wykorzystać biznesowo. Zapowiadają kolejne projekty, co przynosi wymierny efekt w postaci pieniędzy. Jeszcze w połowie maja biznes Ekipy wyceniany był na około 144 mln zł.

Ostatnie miesiące przyniosły jednak obniżkę notowań. Właśnie pochwaliła się pozyskaniem nowych inwestorów i całkiem dużych pieniędzy, a także przejęciem udziałów innej spółki. Zapowiedziała też powstanie nowego podmiotu o nazwie Ekipa Investments.

Jak kupić akcje BBA czy też jak kupić akcje BBInvest posiadając już odpowiedni rachunek maklerski? W tym celu w pierwszej kolejności trzeba wpłacić na niego środki. W zależności od tego, w jakim domu maklerskim inwestor posiada rachunek i na jaką formę przelewu się zdecyduje, będzie miał je na koncie 3 kluczowych kroków aby twój system handlu opłacalne natychmiast lub w ciągu kilku dni roboczych. Friz z merola przerzucił się na Teslę – wymarzony samochód otrzymał w prezencie urodzinowym od grupy najbliższych przyjaciół i współpracowników. Kupno auta było niespodzianką – Karol nie spodziewał się zupełnie, że otrzyma tak ekstrawagancki podarunek.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Myhealthyweightpath.com
Logo